Skip to content

Kontakta oss

IF Minkens styrelse 2022-2023

Ordf. Johan Granlund (elitansvarig)
040-506 9475

Sekr. Johan Willman
johan.willman@hotmail.com
050-462 6042

Tobias Wik
tobias.wik@outlook.com
040-765 0962

Göran Holm
holm.goran@multi.fi
0500-172 648

Vice ordf. Tomas Wikblom
tomas.wikblom@sagafurs.com
050-344 6529

Nina Sundberg
nina.sundberg@multi.fi
050-348 9910

Ben-Johan Ståhlberg
050-555 2540

Jan Wik (suppleant)
jan.wik@multi.fi
040-550 8493

Elisabet Granlund (kassör, suppleant)
elisabet.granlund@kronqvist.com
050-356 7660

Du kan även kontakta IF Minken via info@minken.fi så förmedlas ditt ärende.

Kontaktuppgifter till sektionerna

Orienteringssektionen
Skidsektionen