Skip to content
Close

Kontakta oss

IF Minkens styrelse 2021-2022

Ordf. Jan Wik
jan.wik@multi.fi
040-5508493

Sekr. Johan Willman
johan.willman@hotmail.com
050-4626042

Tobias Wik
tobias.wik@outlook.com
040-7650962

Göran Holm
holm.goran@multi.fi
0500-172648

Linda Backlund
(suppleant)

Vice ordf. Tomas Wikblom
tomas.wikblom@sagafurs.com
050-3446529

Nina Sundberg
nina.sundberg@multi.fi
050-3489910

Kenneth Forsman
kenneth@esorec.com
040-6610677

Filip Brunell
(suppleant)

Elisabet Granlund
(kassör, suppleant)

Du kan även kontakta IF Minken via info@minken.fi så förmedlas ditt ärende

Kontaktuppgifter till sektionerna

Orienteringssektionen
Skidsektionen